Pon-Pt: 7-18, Sob-Ndz: Zamknięte

Aktualności

Strona główna Aktualności

Aktualności

To najbardziej dynamiczna zakładka na naszej stronie, dlatego zachęcamy do częstego zaglądania. Znaleźć tutaj można harmonogram imprez na dany miesiąc ze szczegółowym opisem co się dzieje, która grupa w tym uczestniczy, o której godzinie startuje wydarzenie, jaki jest plan dojazdu np. na miejsce docelowe naszej wyprawy lub jak będzie wyglądał występ świąteczny w wykonaniu Bystrzaków.

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Artystyczno – Językowe „Bystrzaki” to placówka oświatowo-wychowawcza działająca pod nadzorem Kuratorium Oświaty i realizująca Podstawę Programową wychowania przedszkolnego określoną przez MEN.
Kadra Pedagogiczna  to zespół młodych osób pracujących z ogromną pasją i zaangażowaniem. Nasza placówka zatrudnia psychologa, logopedę oraz terapeutę SI sprawujących kontrolę nad prawidłowym rozwojem dzieci. Przedszkole przyjmuje dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Naszym głównym celem jest stworzenie dzieciom takiego otoczenia, które pobudzi Je do odkrywania świata, zdobywania doświadczeń i umiejętności potrzebnych później w szkole, a w konsekwencji i w dorosłym życiu. Zapewniamy pakiet zajęć artystycznych, językowych i dydaktycznych. Zajęcia dodatkowe prowadzone są z użyciem metod pozwalających dzieciom na zdobywanie wiedzy w sposób dynamiczny, wesoły poprzez doświadczenie i zabawę.

HARMONOGRAM IMPREZ I WYDARZEŃ – LIPIEC 2019 r.

DATA

DZIEŃ

WYDARZENIE:

GRUPA

09.07.2019

WT.

WYCIECZKA DO ZOO

 

W tym tygodniu mamy  zaplanowane odwiedziny w warszawskim ZOO.  Spacer połączony z obserwacją zwierzą i ciekawych istot żyjących w pobliskim ZOO.

 

Koszt wycieczki od jednego dziecka wynosi 20 zł

WIEWIÓRKI

10.07.2019

ŚR.

NIEDŹWIADKI

11.07.2019

CZW.

SÓWKI

12.07.2019

PT.

PIKNIK NA POLANIE

 

Lato w pełni… więc spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Dziś Bystrzaki wybiorą się na piknik do Parku Bródnowskiego. Zabierzemy ze sobą koce,  piłki, bańki mydlane, książki.

 

Bardzo prosimy, aby każde dziecko  w tym dniu  zabrało ze sobą mały plecak, wodę w butelce i ulubiony owoc jako przekąskę.  Wychodzimy po śniadaniu,  czyli godz. 9.00 .

WSZYSCY

17.07.2019

ŚR.

PROGRAM KULINARNY – GOFROWO

 

Dziś będziemy kucharzami… upieczemy własne gofry. Alee pycha!

 

Chętnych Rodziców prosimy o przyniesienie gofrownic po uprzednim uzgodnieniu z Paniami.

WSZYSCY

24.07.2019

ŚR.

TEATRZYK CIENI

 

,,Ten mój cień, śmieszny cień
Chodzi za mną cały dzień.
Robi wszystko to co ja
Ja gram w piłkę, on też gra
Ja na schody, on na schody
Ja jem lody, on je lody
Ja przez płot, on przez płot
Gotów jest do różnych psot.”

WSZYSCY

W dniach 15 – 26.07 odbędzie się próbna ewakuacja przedszkola.

“Im więcej ciepła i życzliwości doświadczają dzieci, tym bardziej pewne siebie i kochające stają się jako dorośli”

– Steve Biddulph