Szczegółowe informacje
603-635-555


Adaptacja

 

--------------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA DLA PRZYSZŁYCH BYSTRZAKóW

(prosimy o mailowe lub smsowe zgłoszenia)

 

ADAPTACJA - celem zajęć jest uspołecznienie Dzieci, wdrożenie przez zabawę zasad funkcjonujących w grupie, przygotowanie do żłobka/przedszkola, zapoznania z salą i ciociami. Na zajęciach są obecni Rodzice/Opiekunowie Dziecka. Prosimy o zabranie kapci na zmianę, własnoręcznie przygotowanej kanapki i dobrego humoru:)

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Aby zapisać dziecko wystarczy wysłać mail  ze zgłoszeniem udziału (imię , nazwisko Dziecka, nr kontaktowy do Rodzica, data urodzenia Dziecka) na adres przedszkolewarszawa@wp.pl lub smsem na nr  603-635-555

  

1. ADAPTACJA SOBOTNIA

Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 10:00-11:30. Warunkiem jest zebranie się minimum trójki uczestników.  Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku przed zajęciami do godz. 15:00. 

Koszt zajęć wynosi:

* dla dzieci zapisanych do przedszkola "Bystrzaki" 30,00zł

* dla dzieci nie zapisanych do przedszkola "Bystrzaki" 40,00zł

 

2. ADAPTACJA SIERPNIOWA

Zajęcia odbywają się pod koniec sierpnia (najczęściej ostatni tydzień) i są poprowadzone przez nasze bystrzakowe Ciocie. Zajęcia daptacyjne trwają 5 dni (od poniedziałku do piątku) 1,5 h każdego dnia. Dokładne daty i godziny są ustalane na początku sierpnia i przesyłane nowym bystrzakom.

Koszt zajęć wynosi: 0 zł

 

3. BEZPŁATNY TYDZIEŃ ADAPTACYJNY 


Każde dziecko, które nigdy nie chodziło do Bystrzaków ma mozłiwosć wzięcia udziału w bezpłatnym tygodniu adaptacyjnym. Na bezpłatny tydzień obowiązują wczesniejsze zapisy (mail lub spotkanie). Daty i godziny sa ustalane indywidualnie.

Koszt zajęć wynosi: 0 zł

 

Zapraszamy!

 

 

 


NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE
ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE
"BYSTRZAKI" ul.Poborzańska 8 tel. 603-635-555