Szczegółowe informacje
603-635-555


Współpraca

AGATA BAGDACH - TERAPEUTA SI

Ciocia Agata jest terapeutka integracji sensorycznej, pedagożką rewalidacyjną i przedszkolną, instruktorką terapii i edukacji z udziałem zwierząt, trenerką/coach`em.
 Od 2007 roku pracuję z dziećmi, coraz to poszerzając swoją wiedze, umiejętności i kompetencje. Kocha szaleństwa, które dają konkretny efekt terapeutyczny. Spełnia się w pracy z ludźmi i zwierzętami. Poprzez pracę z dziećmi rozwija siebie, pracując jako wykładowczyni/trenerka rozwija innych, pracując z zespołami pies/kot- człowiek w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom, realizuje potrzeby zarówno własne, jak i osób uczących się. Dodatkowo jej największą pasja jest szeroko rozumiany dobrostan zwierząt, pomaga w schronisku oraz jest posiadaczką dwóch kotów i dwóch psów.

 

ANNA KAWKA - LOGOPEDA

Ciocia Ania ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia pierwszego stopnia na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada przygotowanie pedagogiczne oraz praktykę nauczycielską. Do tej pory doświadczenie zawodowe zdobywała z w centrum edukacji Montessori, w placówkach integracyjnych oraz w palcówkach nauki języka polskiego jako obcego. Ukończyła m. in. szkolenie z zakresu terapii ręki, kinezjologii edukacyjnej, arteterapii, audiodeskrypcji, emisji głosu, dysleksji.

 

MAGDALENA SŁOMKA - PSYCHOLOG

Ciocia Magda S. ukończyła studia jednolite magisterskie na kierunki psychologia na specjalności psychologia wychowawcza stosowana na Uniwersytecie Warszawskim, kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki oraz studia podyplomowe z integracji sensorycznej. Ma również wykształcenie licencjackie z zarządzania (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz studia magisterskie z zakresu nauk o rodzinie (UW). Ciocia Magda ma doświadczenie w pracy z dziećmi od przedszkola aż do końca szkoły podstawowej. Pracowała z dziećmi zarówno z zaburzeniami jak i zdrowymi w placówkach prywatnych oraz państwowych. Ciocia Magda w wolnych chwilach lubi długie spacery z psem oraz podróże małe i duże.

 

MICHALINA PIWONI - PSYCHOLOG I LOGOPEDA (DORYWCZO)

Ciocia Michalina ukończyła studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia na specjalności psychologia wspierania rozwoju i efektywnego funkcjonowania człowieka (Uniwersytet Łódzki) oraz studia pierwszego stopnia na kierunku logopedia z audiologią (Uniwersytet Łódzki). Na stałe pracuje w placówce specjalnej z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Doświadczenie zdobywała m. in. w szkole specjalnej czy w centrum psychologiczno - pedagogicznym. 

 

 

 

 

 

 


NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE
ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE
"BYSTRZAKI" ul.Poborzańska 8 tel. 603-635-555